O projektu

Koncepce a popis projektu

V roce 2015 jsme v této lokalitě úspěšně dokončili již druhou etapu výstavby rezidenčního areálu „Austerlitz“. Věříme, že o jeho kvalitách a přednostech vypovídá kromě spokojených nových obyvatel, také ucelené a detailně propracované, architektonické řešení vycházející z jednoduchých a nadčasových tvarů, ale i exteriér celého komplexu a jeho parková úprava.  Na počátku roku 2017 jsme připravili další navazující etapu výstavby bytových i rodinných domů. Tato 3. etapa byla na podzim roku 2018 úspěšně zkolaudována.
Aktuálně se připravujeme na prodej nové 4. etapy :-). Stavba 4. etapy byla již zahájena.
Podpora prodeje, aktualizované webové stránky, chystáme na konec března 2019.


Popis 3. etapy:
V nabídce jsou byty v bytových domech A2, B2, C1 a E1 s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou a převážnou orientací na jih. Každý byt má svůj sklep. Plánovanou novinkou u těchto bytových domů jsou rozšířené parkovací kapacity v podobě podzemních garáží a soukromého venkovního stání. U všech čtyř bytových domů je samozřejmostí výtah, který zajišťuje bezbariérové bydlení. Zájemci o bydlení si mohou vybrat také mezi řadovými rodinnými domy 4+kk (typově shodnými s I. etapou výstavby H2) a domy samostatně stojící o dispozici 5+kk (H4), v obou případech s garáží a zahradou. Lokalita je situována v jihozápadní části města na osluněném rovinatém pozemku, pod ulicí Zelnice III.

Návrh zastavěnosti území je do detailu propracovaný projekt rezidenčního bydlení na pozemku p.č. 354/1. V architektonickém konceptu jsou společně řešeny zajímavé stavby pro bydlení, nová obslužná komunikace, sadové úpravy i důmyslný odvod dešťové vody. Promyšlené dispoziční řešení bytů i rodinných domů umožňuje vysoký komfort užívání nemovitosti. S dispozičním řešením koresponduje doplnění adekvátních zařizovacích předmětů, které dotváří moderní atmosféru bydlení. Území se tak stává atraktivní lokalitou pro vaše bydlení.
 
 
line

Výhody projektu

20 min
po dálnici do Brna
5 min
plavecký bazén
500 m
zámecká zahrada
2 km
golfové hřiště
 • Do detailu koncepčně propracované architektonické řešení celého projektu, vysoký standard provedení a vybavení
 • Zděné bytové a rodinné domy
 • Pohodlné bydlení
 • Návaznost na D1
 • 20 min autem do Brna
 • Zámek, zámecký park, církevní památky, sochy, památníky, pozoruhodné stavby
 • Školka, škola, střední škola, pošta, zdravotní středisko, lékárna, restaurace
 • Kulturní akce, výstavy, koncerty, kino
 • Sportovní vyžití, koupaliště, golf, lehkoatletický ovál, střelnice, lázeňský dům, bowling, kurty, squash, fitness a fotbalové, volejbalové, nohejbalové hřiště
 • Značené turistické a naučné stezky
 • Cykloturistické trasy

Zastavovací studie

ZASTAVOVACI-STUDIE-AUSTERLITZ.jpg